Wygrać na zakończenie rundy. Pogoria - Zakliczyn

Przed naszymi zawodnikami ostatni mecz ligowy przed zimą. Na sam koniec Pogorii przyjdzie zmierzyć się z ekipą Dunajca Zakliczyn. Mecz pierwotnie miał odbyć się w Zakliczynie, jednak na prośbę rywali został przeniesiony do Pogórskiej Woli. Goście, mając jeszcze w zanadrzu zaległy mecz z Siedliskami, mogą jeszcze zakończyć tą rundę na prowadzeniu. Miejmy nadzieję, że uda nam się w tym skutecznie przeszkodzić. Początek meczu zaplanowano na godz. 10:00. Oby pogoda pozwoliła na spokojne rozegranie meczu w dobrych warunkach. Trzymajmy kciuki za naszą drużynę, aby po ostatnim powodzeniu w Ołpinach poszła za ciosem i pokonała kolejnego przeciwnika.

Pogoria - Zakliczyn - Sobota (24.X) godz. 10:00. Stadion w Pogórskiej Woli.

Zbiórka zawodników o godz. 09:10. Proszę pamiętać o legitymacjach i...nie zaspać!!!

Zawodników zapraszam jeszcze na lekki trening w piątek o godz. 17:00