zamknij reklamę

Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
KS II Rzuchowa
0:10
Dunajec II Zakliczyn
Olszynka II Ołpiny
2:0
Liwocz II Szerzyny
UKS II Pleśna
Pauza
KS II Ryglice
9:0
Alfa II Siedliska
Pogoria II Pogórska Wola
0:3
Ciężkowianka II Ciężkowice
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Ciężkowianka II Ciężkowice
7:0
KS II Rzuchowa
Dunajec II Zakliczyn
2:2
Olszynka II Ołpiny
Liwocz II Szerzyny
Pauza
UKS II Pleśna
5:2
KS II Ryglice
Alfa II Siedliska
1:11
Pogoria II Pogórska Wola
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Liwocz II Szerzyny
2:3
Dunajec II Zakliczyn
KS II Rzuchowa
2:2
Alfa II Siedliska
Olszynka II Ołpiny
0:0
Ciężkowianka II Ciężkowice
KS II Ryglice
Pauza
Pogoria II Pogórska Wola
0:2
UKS II Pleśna
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Alfa II Siedliska
0:1
Olszynka II Ołpiny
Ciężkowianka II Ciężkowice
4:1
Liwocz II Szerzyny
Dunajec II Zakliczyn
Pauza
UKS II Pleśna
3:0
KS II Rzuchowa
KS II Ryglice
1:13
Pogoria II Pogórska Wola
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Pogoria II Pogórska Wola
Pauza
Dunajec II Zakliczyn
0:5
Ciężkowianka II Ciężkowice
Liwocz II Szerzyny
9:1
Alfa II Siedliska
KS II Rzuchowa
1:6
KS II Ryglice
Olszynka II Ołpiny
3:1
UKS II Pleśna
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Alfa II Siedliska
0:18
Dunajec II Zakliczyn
Ciężkowianka II Ciężkowice
Pauza
UKS II Pleśna
2:3
Liwocz II Szerzyny
KS II Ryglice
1:5
Olszynka II Ołpiny
Pogoria II Pogórska Wola
3:0
KS II Rzuchowa
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Ciężkowianka II Ciężkowice
17:1
Alfa II Siedliska
Dunajec II Zakliczyn
6:1
UKS II Pleśna
Liwocz II Szerzyny
2:1
KS II Ryglice
KS II Rzuchowa
Pauza
Olszynka II Ołpiny
1:2
Pogoria II Pogórska Wola
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Alfa II Siedliska
Pauza
KS II Rzuchowa
0:5
Olszynka II Ołpiny
KS II Ryglice
2:5
Dunajec II Zakliczyn
UKS II Pleśna
2:0
Ciężkowianka II Ciężkowice
Pogoria II Pogórska Wola
0:2
Liwocz II Szerzyny
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Alfa II Siedliska
1:8
UKS II Pleśna
Liwocz II Szerzyny
8:0
KS II Rzuchowa
Olszynka II Ołpiny
Pauza
Dunajec II Zakliczyn
2:3
Pogoria II Pogórska Wola
Ciężkowianka II Ciężkowice
7:0
KS II Ryglice
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
UKS II Pleśna
Pauza
Alfa II Siedliska
2:4
KS II Ryglice
Ciężkowianka II Ciężkowice
5:0
Pogoria II Pogórska Wola
Dunajec II Zakliczyn
9:0
KS II Rzuchowa
Liwocz II Szerzyny
1:0
Olszynka II Ołpiny
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Liwocz II Szerzyny
Pauza
Olszynka II Ołpiny
0:1
Dunajec II Zakliczyn
KS II Ryglice
1:7
UKS II Pleśna
KS II Rzuchowa
0:10
Ciężkowianka II Ciężkowice
Pogoria II Pogórska Wola
8:1
Alfa II Siedliska
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Alfa II Siedliska
4:2
KS II Rzuchowa
Dunajec II Zakliczyn
5:2
Liwocz II Szerzyny
KS II Ryglice
Pauza
UKS II Pleśna
5:0
Pogoria II Pogórska Wola
Ciężkowianka II Ciężkowice
0:0
Olszynka II Ołpiny
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Dunajec II Zakliczyn
Pauza
KS II Rzuchowa
- : -
UKS II Pleśna
Olszynka II Ołpiny
6:0
Alfa II Siedliska
Pogoria II Pogórska Wola
9:0
KS II Ryglice
Liwocz II Szerzyny
1:3
Ciężkowianka II Ciężkowice
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Pogoria II Pogórska Wola
Pauza
Alfa II Siedliska
1:9
Liwocz II Szerzyny
UKS II Pleśna
1:3
Olszynka II Ołpiny
KS II Ryglice
8:1
KS II Rzuchowa
Ciężkowianka II Ciężkowice
2:1
Dunajec II Zakliczyn
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
Ciężkowianka II Ciężkowice
Pauza
Dunajec II Zakliczyn
6:0
Alfa II Siedliska
Liwocz II Szerzyny
- : -
UKS II Pleśna
Olszynka II Ołpiny
4:0
KS II Ryglice
KS II Rzuchowa
1:4
Pogoria II Pogórska Wola
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
KS II Rzuchowa
Pauza
UKS II Pleśna
5:4
Dunajec II Zakliczyn
KS II Ryglice
1:5
Liwocz II Szerzyny
Pogoria II Pogórska Wola
0:1
Olszynka II Ołpiny
Alfa II Siedliska
0:10
Ciężkowianka II Ciężkowice
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
Alfa II Siedliska
Pauza
Dunajec II Zakliczyn
1:4
KS II Ryglice
Olszynka II Ołpiny
5:0
KS II Rzuchowa
Ciężkowianka II Ciężkowice
5:0
UKS II Pleśna
Liwocz II Szerzyny
11:0
Pogoria II Pogórska Wola
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
KS II Rzuchowa
2:4
Liwocz II Szerzyny
Olszynka II Ołpiny
Pauza
UKS II Pleśna
12:4
Alfa II Siedliska
Dunajec II Zakliczyn
2:0
Pogoria II Pogórska Wola
KS II Ryglice
1:4
Ciężkowianka II Ciężkowice
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości