Porażka z Liwoczem

Pogoria - Liwocz Szerzyny: 0-2

Niestety mecz trampkarzy z Szerzynami przyniósł punkty jedynie gościom... Przez proste błędy, tracimy dwie bramki, jednocześnie sami nie strzelając ani jednej...

Mecz miał podobny przebieg jak nasze wcześniejsze spotkanie z drużyną z Pleśnej. Przez całe 70 minut gra była dość wyrównana, akcje toczyły się głównie w środku pola, na nasze nieszczęście to tylko goście umieszczali piłkę w siatce... Pierwszą bramkę tracimy stosunkowo szybko, bo już w 12 minucie. Po wrzucie piłki z autu, piłka kozłuje w polu karnym i nieporozumienie naszej obrony z bramkarzem skutkuje utratą gola.. Chwilę później Pogoria jest bliska wyrównania, Marcin staje oko w oko z bramkarzem Szerzyn, jednak strzela minimalnie obok słupka...

Do przerwy mamy 0-1, ale pełni nadzieii i walki przystępujemy do drugiej części spotkania. W dalszym ciągu gra toczy się przede wszystkim w okolicach środka boiska, sytuacji strzeleckich nie ma za wiele. W 49 minucie goście ruszają z akcją prawym skrzydłem i próba dośrodkowania kończy się...bramką. Zawodnik Liwocza nieczysto trafił w piłkę, jednak uczynił to w taki sposób, że futbolówka pechowo wpadła za "kołnierz" Maćkowi.

Do końca meczu wynik nie uległ już zmianie i kończymy zawody bez punktów i bramek. Już w najbliższy poniedziałek jedziemy do Ołpin na mecz z liderem - tamtejszą Olszynką. Z pewnością będzie to trudny pojedynek, ale jeśli chcemy osiągną lepszy rezultat niż ostatnio, to zdecydowanie musimy poprawić skuteczność, jak również nie możemy tracić bramek w tak łatwy sposób.

Olszynka Ołpiny - Pogoria: Poniedziałek (19.X) godz. 15:30. Zbiórka pod orlikiem o godz. 14:00