Pracowity weekend trampkarzy

Pracowite dni czekają teraz naszych trampkarzy. Dziś jeszcze zapraszam na lekki trening na orliku o godz. 17:00, a już jutro o godz. 11:00 kolejny mecz ligowy. Tym razem do Pogórskiej Woli przyjedzie drużyna z Szerzyn. Goście do tej pory zgromadzili 9 pkt (3 zwycięstwa i 3 remisy). Taki sam dorobek punktowy ma Pogoria, dlatego też mecz będzie ważny dla końcowego układu tabeli. Pogoda ostatnio uniemożliwiła normalne przygotowania do meczu, stąd frekwencja i forma naszych zawodników będzie pewną niewiadomą, jednak miejmy nadzieję że Trampkarze licznie stawią się na jutrzejszym meczu i rozegrają dobre zawody.

Zaledwie po 2 dniach odpoczynku, tj. w poniedziałek o godz. 15:30, Pogoria uda się na następny pojedynek o ligowe punkty do Ołpin. Tamtejsza Olszynka jest w tej chwili liderem, który nie poniósł jeszcze porażki w tym sezonie. Mecz pierwotnie miał odbyć się we wtorek, jednak nagłe załamanie pogody uniemożliwiło rozegranie go w planowanym terminie.

Jak widać, niełatwe zadanie weekendowe stoi przed naszymi zawodnikami. Jak sobie z tym poradzą? Przekonamy się już niebawem.

Rozkład zajęć/meczy:

- Piątek (16.X) - Trening, godz. 17:00

- Sobota (17.X) - Mecz: POGORIA - Liwocz Szerzyny, godz. 11:00. Zbiórka zawodników o godz. 10:10

- Poniedziałek (19.X) - Mecz: Olszynka Ołpiny - POGORIA, godz. 15:30. Zbiórka zawodników o godz. 14:00

Runda zbliża się do końca, proszę o mobilizację i obecność wszystkich!! Przypominam o legitymacjach!