Sparingowo przed Świętami..

Dwa sparingi czekają naszych Trampkarzy przed przerwą Świąteczną.. We wtorek 22 marca wyruszymy do Koszyc Wielkich, by zmierzyć się z tamtejszym KS-em. Mecz odbędzie się o godz. 15:30. Zbiórka i wyjazd pod orlikiem o godz. 14:30. Poprzednia próba gry kontrolnej z Koszycami nie doszła do skutku, miejmy nadzieję że tym razem będzie inaczej.

Zaledwie dzień później, w środę 23 marca podejmiemy na swoim stadionie ekipę Wolanii. Początek meczu o godz. 15:30 w Pogórskiej Woli. Zbiórka pod klubem o 14:50.

Z pewnością oba sparingi będą bardzo pożytecznym przetarciem przed zbliżającą się ligą. Proszę o pełną mobilizację wszystkich zawodników, mam nadzieję, że oba spotkania rozegramy w optymalnych składach.

• Wtorek, 22.03.2016 - Koszyce Wielkie - Pogoria, godz. 15:30
  • Środa, 23.03.2016 - Pogoria - Wolania, godz. 15:30