Pokonać lidera

Za oknem aura zachęcająca do siedzenia w domu na fotelu przed kominkiem, jednak naszych Trampkarzy jutro czeka wyjazd na mecz ligowy do Ołpin. Z pewnością pojedynek z aktualnym liderem nie będzie należał do łatwych. Olszynka nie zaznała w tym sezonie jeszcze smaku porażki, ale jak wiadomo każda seria, nawet najlepsza kiedyś się kończy i miejmy nadzieję, że ich passa skończy się właśnie jutro. Początek meczu o godz. 15:30.

Póki co nie ma żadnych wiadomości odnośnie odwołania spotkania, dlatego też proszę zawodników o zabranie spodni, dresów, czapek, rękawiczek itp. i oczywiście legitymacji. Zbiórka przed meczem jutro tj. we wtorek o godz. 14:00 pod orlikiem.

Olszynka Ołpiny - POGORIA Pogórska Wola,  Wtorek 13.10.2015r., godz. 15:30

Mecz został przełożony na 19.X.2015r na godz. 15:30. Powodem są niesprzyjające warunki pogodowe.