Strzelali aż miło...

Strzelali aż miło...

KS Ryglice - Pogoria: 1-13 (1-5) !

Aż 13 bramek zaaplikowali swoim rówieśnikom z Ryglic nasi Trampkarze w swoim czwartym meczu II Ligi... Strzeleckim, okazałym łupem podzielili się: Marcin Pękala - 5, Kacper Czernia - 4, Szymon Polek - 3 oraz Mikołaj Rolnicki - 1.

Strzelanie bramek rozpoczęło się już w 5 minucie, ale... była to bramka dla gospodarzy, którzy wykorzystali zamieszanie w naszych szeregach obronnych, posyłając futbolówkę do siatki w sytuacji sam na sam z Maćkiem. Pogoria próbowała szybko odpowiedzieć, jednak pomimo kilku niezłych sytuacji piłka nie chciała wpaść do bramki Ryglic...  Jednak co się odwlecze...  Wyrównująca bramka padła w 17 min po strzale Marcina. Kiedy w 24 min swoją pierwszą bramkę w barwach Pogorii zdobył Szymek (w całym meczu ustrzelił hat-tricka), już było widać na boisku, że następne bramki są tylko kwestią czasu... Bardzo duże zamieszanie wśród gospodarzy robił Mateusz Soprych swoimi rajdami lewą stroną boiska. Do przerwy Pogoria wygrywała 5-1. W drugiej połowie gospodarze wyglądali na przybitych, dzięki czemu dorzuciliśmy jeszcze 8 bramek i finalnie zakończyliśmy to spotkanie z wynikiem 13:1.

Podsumowując, na pewno miło jest wygrać mecz z taką ilością goli, brawa dla chłopaków za niezłą skuteczność i kilka naprawdę ciekawych akcji, zwłaszcza w drugiej części meczu.. Obyśmy tylko nie "wystrzelali" się przed następnymi meczami. Teraz czeka nas dwutygodniowa przerwa, a po niej mecz u siebie z drużyną z Rzuchowej.

Komentarze

Dodaj komentarz
  • Wojciu08 napisał
    Zapraszam wszystkich na trening. Środa godz. 17:00

do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości