Rywal za mocny

Ciężkowice - Pogoria  :  5-0  (1-0)

Nie udała się inauguracja rundy rewanżowej naszym Trampkarzom. Na grząskim boisku w Ciężkowicach polegliśmy 5-0. Już przed meczem mieliśmy małe problemy ze skompletowaniem składu, co niestety okazało się złą wróżbą i na boisku zostaliśmy zdominowani przez przeciwnika. Drużyna z Ciężkowic była zespołem lepszym i wygrała zasłużenie, Szymek miał ręce pełne roboty z kolei my nie stwarzaliśmy większego zagrożenia pod bramką przeciwnika.

Nie pozostaje teraz nic innego, jak zmobilizować się wzajemnie i odegrać się w następnym meczu, który odbędzie się już w środę 13 kwietnia, kiedy to na stadion do Pogórskiej Woli przyjedzie drużyna z Ryglic.

Dzień wcześniej, we wtorek zapraszam wszystkich zawodników na trening na orliku o godz.15:30

W Ciężkowicach Pogoria wystąpiła w składzie:

Szymek Polek - Mikołaj Rolnicki, Patryk Sztorc, Patryk Pacyna, Adrian Zaucha - Mateusz Soprych, Maciek Drwal, Kamil Jurczyk, Michał Aksamit - Marcin Pękala, Kacper Czernia oraz Kuba Stelmach.