Dużo emocji w Czarnej

Dużo emocji w Czarnej

W 13-osobowym składzie wybrali się Trampkarze Pogorii do Czarnej na coroczny towarzyski turniej. Zawody były rozgrywane na 1/4 boiska w 6-osobowych składach. Na miejscu rywalizowaliśmy z dwoma ekipami gospodarzy - Czarnovii oraz drużyną Wolanii. Wszystkie mecze miały bardzo wyrównany przebieg, walka toczyła się o każdy centymetr murawy, a o wyniku decydowała często jedna akcja, przypadkowy kiks, czy po prostu łut szczęścia. Brawa dla chłopaków zwłaszcza za ostatni występ przeciwko, najlepszej tego dnia, Wolanii. Pogoria po emocjonującym meczu pokonała przeciwników 3-2. I chociaż nie rozdawano w tym turnieju pucharów za miejsca, a zawody miały być typowo towarzyską rozgrywką, to po takim meczu widać, że w naszych chłopakach drzemie pewien potencjał i przy odpowiednim podejściu do treningu i gry w klubie, możemy mieć z nich w przyszłości niemało pociechy.

Dziękujemy drużynie z Czarnej za bardzo dobry turniej i za miłe ugoszczenie wszystkich drużyn. Kto wie, może za rok to my zorganizujemy podobny turniej... 

Na koniec dodam że w Czarnej rywalizowano na czterech boiskach w różnych kategoriach wiekowych, a tylko Pogoria oprócz gospodarzy, wystawiła do gry wszystkie drużyny (razem licząc około 40 zawodników). Tak trzymać. Z roku na rok coraz więcej dzieciaków trenuje w klubie i oby te tendencja utrzymała się jak najdłużej. Ze swojej strony dziękuję również Marcinowi, Darkowi i Dawidowi za to że mi pomogli w organizacji wyjazdu i prowadzeniu grup na tej imprezie.

W Czarnej wystąpili:

Szymek Polek - Marcin Pękala, Kacper Czernia, Dawid Jurczyk, Kamil Jurczyk, Marek Siemek, Patryk Pacyna, Sebastian Pyrchla, Adrian Zaucha, Mateusz Soprych, Kuba Ziaja, Filip Barnaś i Mikołaj Rolnicki.

Komentarze

Dodaj komentarz
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości