Błąd sędziego rozstrzygnął

Błąd sędziego rozstrzygnął

Pogoria - Olszynka Ołpiny:   0-1 (0-1)

Porażką zakończył się ostatni domowy mecz trampkarzy. W spotkaniu które powinno zakończyć się remisem, nie zdobywamy punktów, przez pomyłkę sędziowską...

Niemal przez całe spotkanie tempo spotkania nie zachwycało, mecz toczył się głównie w środkowej strefie boiska, a sytuacji podbramkowych było jak na lekarstwo.  pierwszej połowie nieco lepsze wrażenie sprawiali goście i to oni objęli prowadzenie. Piłkę w naszej bramce umieścił jeden z zawodników Ołpin, który jednak znajdował się na przynajmniej 3 metrowym spalonym... Poza tą akcją, niewiele więcej działo się ciekawego... Próby strzałów Marka, czy Kacpra nie mogły zaskoczyć dobrze dysponowanego bramkarza Olszynki.

Na druga połowę wyszliśmy mocniej zdeterminowani i przenieśliśmy grę na połowę przeciwnika, jednak kreowanie sytuacji podbramkowych szło jak po grudzie. Dopiero w końcówce pachniało golem wyrównującym. Najpierw Adrian uderzył nad poprzeczką, potem bramkarz minimalnie uprzedził Mateusza, po chwili w zamieszaniu podbramkowym piłka zatańczyła pod noga Michała, by wreszcie po strzale z woleja Mateusza futbolówka uderzyła w poprzeczkę.

W tym dniu szczęście ewidentnie nie było po naszej stronie...Chłopcy długo nie mogli pogodzić się z wynikiem, z całą pewnością nie zasłużyliśmy na porażkę.

Skład Pogorii:

Szymek Polek - Sebastian Pyrchla, Patryk Pacyna, Patryk Sztorc, Mikołaj Rolnicki, Kamil Jurczyk, Filip Barnaś, Adrian Zaucha, Marek Siemek, Kacper Czernia, Mateusz Soprych oraz Kuba Okrzesa, Michał Aksamit, Łukasz Świerczek

Komentarze

Dodaj komentarz
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości